8 maja 2015

AKCJA "THIS IS FIT" w PizzaPortal.pl

05:57

Share it Please
Witajcie!

Z czym kojarzy się Wam PizzaPortal.pl? Bo mi kiedyś jedynie z pizzą. Jednak nie jest to do końca prawda. Pizza Portal to miejsce zrzeszające knajpy, restauracje i bary, a od niedawna za pomocą specjalnego filtra, w prosty sposób można dokonać zamówienia z miejsca oferującego dania FIT.


PizzaPortal.pl stara się przełamać stereotyp utożsamiający portal jedynie z pizzą. PizzaPortal.pl włączył się w promocję zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety. Przykładem jest prowadzona w Poznaniu akcja, podczas której można wygrać vouchery na zamówienie dań FIT dostępnych na portalu :) Pomimo, że nazwa jednoznacznie wskazuje na pizzę, to w ofercie dostępne są  dania wielu kuchni świata.  W tym tygodniu miałyśmy przyjemność z Patrycją sprawdzić jak to wszystko działa w praktyce. Wcześniej nie zamawiałyśmy jedzenia w ten sposób i za pośrednictwem tego portalu. Zazwyczaj gotujemy w domu, ale pewnie każdemu z Was raz na jakiś czas zdarza się zjeść "coś na mieście".

Naszym zadaniem było złożenie zamówienia z miejsca oferującego dania FIT, a potem ich finalizacja, oczywiście poprzez zjedzenie, tego co do nas przyjechało.


Składanie zamówień w PizzaPortal.pl jest bardzo proste. Wystarczy odpalić stronę lub aplikację mobilną, wpisać swój adres, zaznaczyć filtr FIT (tutaj można dowiedzieć się więcej o filtrze FIT) i wyszukać miejsce, które spełni nasze oczekiwania pod względem rodzaju kuchni, menu itp. Warto zaznaczyć, że wyboru potraw FIT dokonała dietetyczka, dlatego bez obaw można korzystać ze sprawdzonych, gotowych dań.

My z racji braku czasu postawiłyśmy na szybkie zamówienie w jednej z wegetariańskich knajp Veg Deli oraz w La Fiesta oferującej dania meksykańskie.

Oba miejsca oferowały dania fit, o których zamówienie się pokusiłyśmy. Zjadłyśmy smaczny hummus ze słupkami warzyw, ciastko z polenty, sałatkę z kurczakiem, krewetki w kokosie z sałatką z pesto i jeszcze kilka innych.

Największe wrażenie zrobił na nas hummus i ciastko z polenty :)
Co nam się podobało?

-przejrzysty wybór knajp oferujących dania fit
-łatwy proces składania zamówienia
-opcja łatwego dokonania płatności, gotówką, kartą, przelewem Dotpay lub kartą PayBack
-wybór pory dowozu zamówienia
-zegar odliczający czas do przywiezienia dostawy
-skuteczny kontakt z klientem
- mili dostawcy :)

Co nam się nie podobało?

-brak bardziej szczegółowego składu poszczególnych dań fit ( w wielu przypadkach)
-wyszczególnienie dań fit, które oferuje dana restauracja, co może być kłopotliwe dla osób, które chcą odżywiać się fit a jeszcze nie wiedzą, co powinny dokładnie jeść.
-wysoki koszt dowozu dań
Jak oceniamy akcję?

Każda promocja zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety jest ważna, dlatego cieszy nas fakt, że PizzaPortal.pl postanowił wprowadzić na swojej stronie kategorię FIT. Z pewnością umożliwi to wielu osobom dbającym o dietę, wybór lżejszego i mniej kalorycznego jedzenia. Filtr FIT to przede wszystkim przydatna funkcja, która na pewno pomoże przy składaniu zamówienia i pozwoli na bardziej świadome korzystanie z gotowych potraw.

Dziękujemy PizzaPortal.pl za zaproszenie do akcji :)

Pozdrawiamy,
Beata i Patrycja


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Na naszym blogu mówimy sobie po imieniu : )