7 marca 2015

PROSPERUJ JAKO DIETETYK - CO ZROBIĆ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES? - RELACJA ZE SZKOLENIA

21:55

Share it Please
Witajcie!

W weekend 21-22.02.2015r. w Warszawie odbyły się dwa szkolenia dla dietetyków organizowane przez dwie przebojowe Kobiety z pasją, czyli team Dietetycznych warsztatów.

Miałam przyjemność wziąć udział w jednych z nich- Prosperuj jako dietetyk..., niestety ominęło mnie te o Ścieżkach rozwoju młodego dietetyka, ale w sumie już taka młoda nie jestem, więc może to nie przypadek?!

Jeśli chcecie usłyszeć kilka słów o szkoleniu, to zapraszam : )Na początku należy wspomnieć o dwóch przesympatycznych prelegentkach, które prowadziły całe szkolenie- Asi i Paulinie.
Asia, czyli dietetyczka.info to moja dobra znajoma, dlatego z czystym sumieniem mogę poręczyć Jej kompetencje. Jest świetna w tym co robi! Pełna pasji, entuzjazmu i zawsze dobrze przygotowana. Asia jest mobilnym dietetykiem i coachem z powołania : ) Paulinę miałam okazję poznać osobiście dopiero w dniu szkolenia, okazała się być równie sympatyczną osobą, która ma wiele do powiedzenia w kwestii praktyki dietetyka i prowadzenia stacjonarnego gabinetu. Paulina jest psychodietetykiem i prowadzi gabinet w Szczecinie : )

Niedzielne szkolenie trwało około 6 godzin, podczas których dziewczyny przedstawiły informacje na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, wymogów, które trzeba spełnić oraz dokumentów, które należy wypełnić.
Kolejnym elementem było przedstawienie możliwych form wsparcia, z których można skorzystać, gdy chcemy założyć własną działalność a także przygotowanie wstępnych kosztorysów.
Finalnym elementem szkolenia był moduł coachingowy, podczas którego można było zmierzyć się ze swoimi lękami związanymi z prowadzeniem własnego biznesu a także zwizualizować swoją przyszłość, swoją pracę, wymarzony gabinet.

Oceniając całe szkolenie jestem bardzo zadowolona i nie mówię tego przez pryzmat Asi, którą dobrze znam. Był to naprawdę dobrze spożytkowany czas, w jednym miejscu zostały poruszone wszystkie kwestie, które mogą przerażać i nurtować w momencie, gdy chcemy otworzyć własną działalność. To szkolenie idealne dla osób, które chcą poznać koszta prowadzenia własnej działalności i poznać możliwe formy wsparcia, gdy nie mają wystarczającego kapitału własnego, by rozpocząć prowadzenie własnego biznesu.
Dziewczyny na podstawie własnego doświadczenia doradzają jak powinien być urządzony gabinet, jakie sprzęty i urządzenia są niezbędne do prowadzenia działalności dietetyka a jakie całkowicie zbędne. W co inwestować a co sobie podarować.

Podczas szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują zbiór materiałów, w których znajdą wszystkie niezbędne informacje, które są potrzebne przy zakładaniu działalności jak np. kody PKD, linki do potrzebnych dokumentów oraz stron, gdzie znajdziemy potrzebne informacje.

Konkretne informacje w jednym miejscu!

Jeśli się wahacie czy wziąć udział w szkoleniu, to szczerze polecam :)

Więcej informacji znajdziecie na stronie Dietetyczne warsztaty!

Pozdrawiam Was,
Beata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Na naszym blogu mówimy sobie po imieniu : )