7 kwietnia 2014

ZMAGANIA Z DIETĄ- NA WIOSNĘ- WPROWADZENIE

11:35

Share it Please
Witajcie!

W dzisiejszym poście chciałabym Wam przedstawić uczestniczki trzeciej już edycji ZMAGAŃ Z DIETĄ - NA WIOSNĘ.

Zapraszam!


Udział w tej edycji wezmą trzy świetne kobiety. Każda z nich zgłosiła się do mnie z innym problemem, więc będzie ciekawiej.

Zacznijmy od pierwszej uczestniczki:

Basia pisze o sobie:
"Mam na imię Basia i mam 25 lat. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do akcji „Zmagania z dietą – na wiosnę”, ponieważ chciałabym pozbyć się paru kilogramów. Na co dzień staram się jadać racjonalnie, zdrowo, ale nie zawsze mi to wychodzi. Aktualnie ważę 66 kg, ale nie jest to moja ulubiona waga. Moją docelową wagą jest przynajmniej 59 kg. Mam nadzieję, że za pomocą specjalisty jakim jest Beata uda mi się wrócić na dobrą drogę. Ostatnio straciłam motywację do odchudzania, ponieważ na mojej drodze stanęła niedoczynność tarczycy, która utrudnia mi powrót to mojej ukochanej diety. Drugim moim utrudnieniem jest insulinooporność.
Idzie wiosna, dostałam już mój plan żywieniowy i jestem pełna nadziei, że mi się uda. Czekają na mnie moje nowe spodnie, więc let’s go :) "

Dla Basi ułożyłam plan żywieniowy z lekko zwiększoną podażą białka oraz skomponowałam go z produktów o niskim i średnim indeksie glikemicznym.


Kolejna Uczestniczka:


Patrycja pisze o sobie:


"Mam na imię Patrycja, jestem typowym skorpionem - jeśli coś robię to z pełnym zaangażowaniem. Dlatego wierzę głęboko w to, że z pomocą Beaty uda mi się wreszcie osiągnąć swój cel - nową, zdrową mnie :) Kiedyś byłam wysportowana i pełna energii. Na mój obecny wygląd wpływ miało wiele czynników, dziś oddzielam grubą kreską to co było i przestaję walczyć ze swoimi demonami, bo to tylko niszczy mnie i moje zdrowie. Z zupełnie nowym podejściem do diety, wchodzę na nową FIT drogę."


Plan żywieniowy, który ułożyłam dla Patrycji ma pomóc w zredukowaniu masy ciała. W tym przypadku dieta również będzie bardziej restrykcyjna ze względu na to, że wysokiemu wskaźnikowi BMI towarzyszy również podejrzenie stłuszczenia wątroby, więc jest z czym walczyć i o co : )


Trzecia Uczestniczka:


Maja pisze o sobie:


"Mam na imię Maja i studiuję w Warszawie. Wymagające studia i praktyki sprawiają, ze nie przywiązuję dużej uwagi do tego, co jem. Zgłosiłam się do akcji, gdyż chciałabym zrobić z tym porządek".


Ja ze swojej strony dodam, że masa ciała Majki jest w normie, więc w tym przypadku celem pobocznym jest lekka redukcja. Głównym celem było ułożenie diety bezmięsnej i bezrybnej. 


Mam nadzieje, że historie moich Uczestniczek Was zainteresowały i będziecie śledzić przebieg całej akcji. Jeszcze nie zadecydowałam czy będę tworzyć posty zbiorcze  dziewczyn z każdego dnia czy może będę po kolei publikować każdą z 3 diet, która opcja się Wam bardziej podoba?

Pozdrawiam Was i życzę słonecznego dnia!

Idźcie pobiegać, ja właśnie wróciłam! 

Beata

1 komentarze:

  1. Życzę powodzenia i wytrwałości uczestniczkom :) i czekam na efekty!

    OdpowiedzUsuń

Na naszym blogu mówimy sobie po imieniu : )